PTS526 SM15 SMTR2 LFS
PTS526 SM15 SMTR2 LFS
PTS526SM15SMTR2 LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN12220-2-ND - Páska a cívka (TR)
CKN12220-1-ND - Řezaná páska (CT)
CKN12220-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS526SM15SMTR2 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTS526SM15SMTR2 LFS Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
5,20mm x 5,20mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
160gf
Obvod
SPST-NO
Ochrana proti vniknutí
IP40
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,25mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
500,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
1,50mm