PTS125SK85-2 LFS
PTS125SK85-2 LFS
PTS125SK85-2 LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN9151-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS125SK85-2 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTS125SK85-2 LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
8,50mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
PC vývod
Balení
Hromadné balení
Obrys
12,00mm x 12,00mm
Stav součásti
Aktivní
Osvětlení
Neosvětlený
Obvod
SPST-NO
Provozní síla
250gf
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC