8121SHZGE není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
C&K
Skladem : 88
Katalogový list
Direct
NKK Switches
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Carling Technologies
Skladem : 0
E-Switch
Skladem : 678
Tlačítkový přepínač SPDT Standardní Montáž na panel, Zadní strana
8121SHZGE
8121SHZGE
8121SHZGE
Číslo produktu DigiKey
CKN4011-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
8121SHZGE
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Modely EDA/CAD
8121SHZGE Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Pájecí očko
Způsob montáže
Montáž na panel, Zadní strana
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 6,35mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C
Jmenovitý proud (A)
1A (AC/DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
120 V