8121SD9AGE
8121SD9AGE
8121SD9AGE
Číslo produktu DigiKey
CKN4013-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
8121SD9AGE
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPDT Standardní Průchozí otvor, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
8121SD9AGE Modely
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
120 V
Mfr
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Provedení koncovky
PC vývod
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C
Jmenovitý proud (A)
1A (AC/DC)