8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
Číslo produktu DigiKey
CKN1613-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
8121SD3V3GE
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPDT Standardní Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
8121SD3V3GE Modely
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
120 V
Mfr
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Řada
Typ aktuátoru
Kulatý, Plunžr
Balení
Nosič
Značení aktuátoru
Bez značení
Stav součásti
Aktivní
Barva - aktuátor - krytka
Bílá
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provedení koncovky
PC vývod
Typ
Standardní
Vlastnosti
Hmatová zpětná vazba
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Elektrická životnost
60,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
1A (AC/DC)