RTBS0100B100Z00
Číslo produktu DigiKey
4506-RTBS0100B100Z00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTBS0100B100Z00
Popis
SHUNT 100A 0.1V 0.1%
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 mOhms ±0,1% Kovový prvek Odpor pro montáž na šasi
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Mfr
Vlastnosti
Snímání proudu
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
6,693" D x 1,575" Š (170,00mm x 40,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,280" (32,50mm)
Odpor
1 mOhms
Provedení přívodů
M3 závitový; M8 závitový
Tolerance
±0,1%
Pouzdro
Obdélníkové pouzdro
Složení
Kovový prvek
Třída
Teplotní koeficient
±20ppm/°C