RTBS0010B050Z00
Číslo produktu DigiKey
4506-RTBS0010B050Z00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTBS0010B050Z00
Popis
SHUNT 10A 0.05V 0.1%
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 mOhms ±0,1% Kovový prvek Odpor pro montáž na šasi
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Mfr
Vlastnosti
Snímání proudu
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
5,906" D x 1,181" Š (150,00mm x 30,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,280" (32,50mm)
Odpor
5 mOhms
Provedení přívodů
M3 závitový; M8 závitový
Tolerance
±0,1%
Pouzdro
Obdélníkové pouzdro
Složení
Kovový prvek
Třída
Teplotní koeficient
±20ppm/°C