PCBS6918B100P2AC00
Číslo produktu DigiKey
4506-PCBS6918B100P2AC00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCBS6918B100P2AC00
Popis
PCB+SHUNT 100 UOHM 350A
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µOhms ±5% 12W Snímač proudu Speciální rezistor 100ppm/°C Montáž na šasi
Kategorie
Odpor
100 µOhms
Výrobce
C&B/RESI
Tolerance
±5%
Řada
Výkon (W)
12W
Balení
Nosič
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C