HVLR1505F2M50K9
Číslo produktu DigiKey
4506-HVLR1505F2M50K9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVLR1505F2M50K9
Popis
RES 2.5M OHM 1% 0.7W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 MOhms ±1% 0,7W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Bezindukční Silná fólie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Velikost / rozměry
0,197" prům. x 0,591" D (5,00mm x 15,00mm)