ARCS8536FL050S4
Číslo produktu DigiKey
4506-ARCS8536FL050S4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ARCS8536FL050S4
Popis
RES SHUNT 50 UOHM 1% 50W
Podrobný popis
50 µOhms ±1% 50W Bočník, Baterie Speciální rezistor Kovový prvek ±100ppm/°C Upevnění bočníku, 64mm rozteč
Odpor
50 µOhms
Řada
Tolerance
±1%
Výkon (W)
50W
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C
Způsob montáže
Upevnění bočníku, 64mm rozteč