ARCS8536DL050A9
Číslo produktu DigiKey
4506-ARCS8536DL050A9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ARCS8536DL050A9
Popis
RES SHUNT 50 UOHM 0.5% 50W
Podrobný popis
50 µOhms ±0,5% 50W Bočník, Baterie Speciální rezistor Kovový prvek 100ppm/°C Upevnění bočníku, 64mm rozteč
Odpor
50 µOhms
Řada
Tolerance
±0,5%
Výkon (W)
50W
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C
Způsob montáže
Upevnění bočníku, 64mm rozteč