ARCS8518DL100A9
Číslo produktu DigiKey
4506-ARCS8518DL100A9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ARCS8518DL100A9
Popis
RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 36W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µOhms ±0,5% 36W Bočník, Baterie Speciální rezistor Kovový prvek 100ppm/°C Upevnění bočníku, 60mm rozteč
Kategorie
Složení
Kovový prvek
Výrobce
C&B/RESI
Odpor
100 µOhms
Řada
Tolerance
±0,5%
Balení
Nosič
Výkon (W)
36W
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Typ
Bočník, Baterie
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C
Aplikace
Automobilový AEC-Q200
Způsob montáže
Upevnění bočníku, 60mm rozteč