ARCS6918FL100S4
Číslo produktu DigiKey
4506-ARCS6918FL100S4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ARCS6918FL100S4
Popis
RES SHUNT 100 UOHM 1% 25W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µOhms ±1% 25W Bočník, Baterie Speciální rezistor Kovový prvek ±100ppm/°C Upevnění bočníku, 52mm rozteč
Kategorie
Složení
Kovový prvek
Výrobce
C&B/RESI
Odpor
100 µOhms
Řada
Tolerance
±1%
Balení
Nosič
Výkon (W)
25W
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Typ
Bočník, Baterie
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C
Aplikace
Automobilový AEC-Q200
Způsob montáže
Upevnění bočníku, 52mm rozteč