PX0793/63
Číslo produktu DigiKey
PX0793/63-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0793/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samičí zásuvky IEC 320-2-2/F Montáž na panel, Příruba
Modely EDA/CAD
PX0793/63 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Závěrka
Provedení konektoru
IEC 320-2-2/F
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 32,26mm x 24,77mm
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
10A
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC