PX0598/30/63 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 34
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 87
Katalogový list
Skladem : 0
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C20 Montáž na panel, Nacvakávací
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0598/30/63
Číslo produktu DigiKey
PX0598/30/63-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0598/30/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Modely EDA/CAD
PX0598/30/63 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 32,30mm x 24,30mm
Provedení konektoru
IEC 320-C20
Tloušťka panelu
0,118" (3,00mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
16A
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC