PX0596/63
Číslo produktu DigiKey
708-1347-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0596/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C20 Montáž na panel, Příruba
Modely EDA/CAD
PX0596/63 Modely
Kategorie
Počet pozic
3
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Provedení konektoru
IEC 320-C20
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 32,30mm x 24,30mm
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
16A
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UR, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC