PX0580/63
PX0580/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0580/63
Číslo produktu DigiKey
708-1340-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0580/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C14 Montáž na panel, Příruba
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PX0580/63 Modely
Kategorie
Typ filtru
Nefiltrovaný – komerční
Výrobce
Bulgin
Příprava pro pojistku
Ne
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Balení
Hromadné balení
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Montáž na přední nebo zadní stranu
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Rozměry výřezu v panelu
Variabilní velikost
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Jmenovitý proud - na vstupu do spotřebiče
10A
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC