PX0575/10/28
Číslo produktu DigiKey
708-1918-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0575/10/28
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C14 Montáž na panel, Nacvakávací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PX0575/10/28 Modely
Kategorie
Typ filtru
Nefiltrovaný – komerční
Výrobce
Bulgin
Příprava pro pojistku
Ne
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Balení
Hromadné balení
Koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 27,40mm x 19,80mm
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Tloušťka panelu
0,039" (1,00mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Jmenovitý proud - na vstupu do spotřebiče
10A
Schvalovací agentura
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC