PX0413/12P/PC
Číslo produktu DigiKey
708-1078-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0413/12P/PC
Popis
CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Podrobný popis
12 (napájení) Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samčí piny Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
PX0413/12P/PC Modely
Počet pozic
12 (napájení)
Jmenovitý proud (A)
1A
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C