PX0413/10S/PC
Číslo produktu DigiKey
708-1084-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0413/10S/PC
Popis
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Podrobný popis
10 (napájení) Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
PX0413/10S/PC Modely
Počet pozic
10 (napájení)
Jmenovitý proud (A)
1A
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C