PX0413/10P/PC
Číslo produktu DigiKey
708-1077-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0413/10P/PC
Popis
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 (napájení) Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samčí piny Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PX0413/10P/PC Modely
Kategorie
Materiál pouzdra
Polyamid (PA), Nylonový
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Černá
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP68/IP69K - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Odolný proti UV záření
Počet pozic
10 (napájení)
Stínění
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor
Jmenovitý proud (A)
1A
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Přepážka - matice na přední straně
Jmenovité napětí
50VAC/DC
Koncovka
Pájecí materiály
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C