PF0011/20/63
PF0011/20/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/20/63
Číslo produktu DigiKey
708-2587-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF0011/20/63
Popis
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, samčí čepele - modul IEC 320-C14 Montáž na panel, Nacvakávací
Kategorie
Typ filtru
Nefiltrovaný – komerční
Výrobce
Bulgin
Příprava pro pojistku
Ano (neobsahuje pojistku)
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Balení
Hromadné balení
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Držák pojistky, vytahovač
Zásuvka, v dodávce
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 27,30mm x 31,12mm
Typ konektoru
Zásuvka, samčí čepele - modul
Tloušťka panelu
0,079" (2,00mm)
Jmenovitý proud - na vstupu do spotřebiče
10A
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC