MPI005PTELABL12
Číslo produktu DigiKey
708-MPI005PTELABL12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPI005PTELABL12
Popis
SWITCH PB SPCO ILLUM BLU ALUM
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Typ a barva osvětlení
LED, Modrá
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VAC
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,20mm prům.
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Jmenovitý proud (A)
5A (AC/DC)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V