MPI005D28LAGN12
Číslo produktu DigiKey
708-MPI005D28LAGN12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPI005D28LAGN12
Popis
SWITCH PB SPCO ILLUM GRN ALUM
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPST-NO/NC Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý, Tlačítko, Zapuštěný
Mfr
Značení aktuátoru
Bez značení
Řada
Balení
Hromadné balení
Typ a barva osvětlení
LED, Zelená
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VAC
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Obvod
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,20mm prům.
Funkce přepínače
Zap.-vyp., Off-On (Vyp-Zap)
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Jmenovitý proud (A)
5A (AC/DC)
Mechanická životnost
1,000,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Elektrická životnost
50,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V