MPI002/28/RD
MPI002/28/RD
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI002/28/RD
Číslo produktu DigiKey
708-1318-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPI002/28/RD
Popis
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPI002/28/RD Modely
Kategorie
Barva - aktuátor - krytka
Stříbrný
Mfr
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Balení
Nosič
Napětí osvětlení (jmenovité)
1,85VDC
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Ochrana proti vniknutí
IP66 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Typ
Ochrana proti vandalismu, Osvětlený
Vlastnosti
Nerezová ocel
Obvod
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,20mm prům.
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
50mA (DC)
Mechanická životnost
750,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V