HSDL-9100-024
Číslo produktu DigiKey
516-3059-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-3059-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-3059-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSDL-9100-024
Popis
IC PROX SENSOR ANLG OUT REFL SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Reflexní Optický snímač 0,197" (5mm) 4-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HSDL-9100-024 Modely
Kategorie
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
100 mA
Výrobce
Broadcom Limited
Typ výstupu
Fotodioda
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
6µs, 6µs
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Detekční vzdálenost
0,197" (5mm)
Pouzdro
4-SMD
Snímací metoda
Reflexní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Proud kolektoru (Ic) (max)
100 mA