HLMP-2300
Číslo produktu DigiKey
516-1243-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HLMP-2300
Popis
LED LT BAR 8.89X3.81MM SGL HER
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED indikátor na obvodovou desku LED Circuit Board Indicator Tyč - jednoduchá, SIP Červená 2V 30mA Obdélníkový s plochou horní částí 8,89mm x 3,81mm Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HLMP-2300 Modely
Kategorie
Proud
30mA
Výrobce
Broadcom Limited
Jmenovitá svítivost v mcd
23mcd
Řada
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Balení
Trubice
Rozměry čočky
8,89mm x 3,81mm
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
2V