HLMP-0800
Číslo produktu DigiKey
516-1280-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HLMP-0800
Popis
LED GRN/RED DIFF RECT 2X5MM T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená, Červená 570nm zelená, 626nm červená LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V zelená, 1,9V červená Radiální - 3 přívody
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V zelená, 1,9V červená
Mfr
Testovací proud
20mA zelená, 20mA červená
Balení
Hromadné balení
Sledovací úhel
100°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Společná katoda
Špičková vlnová délka
568nm zelená, 635nm červená
Barva čočky
Bílá
Pouzdro
Radiální - 3 přívody
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
8,00mm
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Základní číslo produktu
Rozměry čočky
5,06mm x 2,11mm