HCPL-3150-000E
Číslo produktu DigiKey
516-1742-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCPL-3150-000E
Popis
OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600mA Řadič brány Optická spojka 3750Vrms 1 Kanál 8-DIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HCPL-3150-000E Modely
Kategorie
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
500mA, 500mA
Mfr
Výstupní špičkový proud
600mA
Balení
Trubice
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,5V
Stav součásti
Aktivní
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
25 mA
Technologie
Optická spojka
Výstupní napájecí napětí
15V ~ 30V
Počet kanálů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Izolační napětí
3750Vrms
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odolnost vůči soufázovým rušivým signálům (min)
15kV/µs
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)