HCPL-0600-500E
Číslo produktu DigiKey
516-1485-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-1485-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-1485-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCPL-0600-500E
Popis
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 8-SO
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Optoizolátor optického výstupu 10MBd S otevřeným kolektorem, Přisvorkováno svorkou Schottky 3750Vrms 1 Kanál 5kV/µs CMTI 8-SO vysoké
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HCPL-0600-500E Modely
Kategorie
Datová rychlost
10MBd
Výrobce
Broadcom Limited
Zpoždění šíření tpLH / tpHL (max)
100ns, 100ns
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
24ns, 10ns
Stav součásti
Aktivní
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,5V
Počet kanálů
1
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
20mA
Vstupy - strana 1/strana 2
1/0
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Izolační napětí
3750Vrms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odolnost vůči soufázovým rušivým signálům (min)
5kV/µs
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
DC
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ výstupu
S otevřeným kolektorem, Přisvorkováno svorkou Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO vysoké
Proud - výstup / kanál
50 mA