ACPL-227-50CE
Číslo produktu DigiKey
516-ACPL-227-50CETR-ND - Páska a cívka (TR)
516-ACPL-227-50CECT-ND - Řezaná páska (CT)
516-ACPL-227-50CEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACPL-227-50CE
Popis
OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8-SO
Podrobný popis
Optoizolátor Tranzistor Výstup 3000Vrms 2 Kanál 8-SO
Napětí - výstup (max)
80V
Proud - výstup / kanál
50mA
1,2V
Počet kanálů
2
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Saturace Vce (max)
400mV
Proudový převodový poměr (min)
200% při 5mA
Provozní teplota
-55°C ~ 110°C
Proudový převodový poměr (max)
400% při 5mA
Pouzdro
8-SOIC (0,173", 4,40mm šířka)