VM800C43A-D
Číslo produktu DigiKey
768-1200-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VM800C43A-D
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)