VM800B35A-BK
Číslo produktu DigiKey
768-1192-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VM800B35A-BK
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI, USB 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Výrobce
Bridgetek Pte Ltd.
Sledovací plocha
82,90mm Š x 70,30mm V