TC33X-2-202E
Číslo produktu DigiKey
TC33X-202ETR-ND - Páska a cívka (TR)
TC33X-202ECT-ND - Řezaná páska (CT)
TC33X-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC33X-2-202E
Popis
TRIMMER 2K OHM 0.15W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 kOhms 0,15W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TC33X-2-202E Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±250ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
2 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,15W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,150" x 0,142" čelo (3,80mm x 3,60mm)
Tolerance
±25%