SSD-250A-R-T | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 118-SSD-250A-R-T-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SSD-250A-R-T |
Popis | CURRENT SENSOR SWITCH 250A |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Snímač proudu 250A 1 Kanál Proudový spínač Obousměrný |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Výstup ModBus, RS485 |
Mfr | Kmitočet DC ~ 5kHz |
Řada | Linearita ±0,1% |
Balení Sáček | Přesnost ±0,1% |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí 5V ~ 60V |
Pro měření DC | Odebíraný proud (max) 55mA |
Typ snímače | Provozní teplota -40°C ~ 115°C |