SSD-1000A-R
Číslo produktu DigiKey
118-SSD-1000A-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSD-1000A-R
Popis
CURRENT SENSOR 1000A
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 1000A 1 Kanál Snímač proudu Obousměrný Modul
Kategorie
Výstup
RS485
Mfr
Linearita
±0,1%
Řada
Přesnost
±0,1%
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
24V ~ 60V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
55mA (typ.)
Pro měření
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C