SRR4018-3R3Y
Číslo produktu DigiKey
SRR4018-3R3YTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRR4018-3R3YCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRR4018-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRR4018-3R3Y
Popis
FIXED IND 3.3UH 1.95A 65 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.95 A 65mOhm max. 1919 (4848 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRR4018-3R3Y Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
65mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
8 při 7,96MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
61MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
1919 (4848 metrický)
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,189" D x 0,189" Š (4,80mm x 4,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
1,8A