SRR3011-101YL | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SRR3011-101YL |
Popis | FIXED IND 100UH 180MA 3.6 OHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 25 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 180 mA 3,6Ohm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SRR3011-101YL Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 3,6Ohm max. |
Řada | Q při kmitočtu 39 při 796kHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Samorezonanční kmitočet 13MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±30% | Velikost / rozměry 0,150" D x 0,150" Š (3,80mm x 3,80mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,051" (1,30mm) |
Saturační proud (Isat) 150mA | Základní číslo produktu |