SRR3011-101YL
Číslo produktu DigiKey
SRR3011-101YLTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRR3011-101YLCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRR3011-101YLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRR3011-101YL
Popis
FIXED IND 100UH 180MA 3.6 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 180 mA 3,6Ohm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRR3011-101YL Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,6Ohm max.
Řada
Q při kmitočtu
39 při 796kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
13MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,150" D x 0,150" Š (3,80mm x 3,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)
Saturační proud (Isat)
150mA