SRP7050TA-150M
Číslo produktu DigiKey
SRP7050TA-150MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP7050TA-150MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP7050TA-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP7050TA-150M
Popis
FIXED IND 15UH 3.5A 92 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 3.5 A 92mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP7050TA-150M Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
92mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
15 při 100kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
12MHz
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,260" Š (7,30mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Saturační proud (Isat)
6A