SRP7028A-2R2M
Číslo produktu DigiKey
SRP7028A-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP7028A-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP7028A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP7028A-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 8 A 20mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP7028A-2R2M Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
20mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 100kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
32MHz
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,260" Š (7,30mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
14A