SRP6540-4R7M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SRP6540-4R7M |
Popis | FIXED IND 4.7UH 6A 33.5 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 6 A 33,5mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SRP6540-4R7M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 6,5A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 33,5mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,283" D x 0,256" Š (7,20mm x 6,50mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,157" (4,00mm) |