SRP5015TA-2R2M
Číslo produktu DigiKey
SRP5015TA-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP5015TA-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP5015TA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP5015TA-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 4A 52 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4 A 52mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP5015TA-2R2M Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
52mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 100kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
48MHz
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,205" Š (5,70mm x 5,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)
Saturační proud (Isat)
6A