SRP1770TA-220M
Číslo produktu DigiKey
SRP1770TA-220MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP1770TA-220MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP1770TA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP1770TA-220M
Popis
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 12 A 26,5mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP1770TA-220M Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
26,5mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 100kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
5MHz
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,665" D x 0,665" Š (16,90mm x 16,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Saturační proud (Isat)
18A