SRP0610F-R68M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SRP0610F-R68M |
Popis | FIXED IND 680NH 7A 25.2 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 25 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 680 nH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 25,2mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 25,2mOhm max. |
Řada | Q při kmitočtu 10 při 100MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Samorezonanční kmitočet 68MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Typ Lisovaný | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,240" D x 0,240" Š (6,10mm x 6,10mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,039" (1,00mm) |
Saturační proud (Isat) 9A |