SRP0610F-R68M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0610F-R68MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0610F-R68MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0610F-R68MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0610F-R68M
Popis
FIXED IND 680NH 7A 25.2 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
680 nH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 25,2mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
25,2mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
10 při 100MHz
Samorezonanční kmitočet
68MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,240" Š (6,10mm x 6,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Saturační proud (Isat)
9A