SRP0512F-4R7M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0512F-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0512F-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0512F-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0512F-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 3.5A 101 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3.5 A 101mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
101mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
10 při 100kHz
Samorezonanční kmitočet
23MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,213" D x 0,201" Š (5,40mm x 5,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
4,1A