SRP0512F-1R5M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0512F-1R5MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0512F-1R5MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0512F-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0512F-1R5M
Popis
FIXED IND 1.5UH 6A 31.2 MOHM SMD
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 31,2mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
31,2mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
10 při 100kHz
Samorezonanční kmitočet
45MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,213" D x 0,201" Š (5,40mm x 5,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
7,2A