SRP0510F-R47M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SRP0510F-R47M |
Popis | FIXED IND 470NH 7.7A 21.6 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 25 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 nH Stíněný Lisovaný Vodič 7.7 A 21,6mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 21,6mOhm max. |
Řada | Q při kmitočtu 10 při 100kHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Samorezonanční kmitočet 90MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Typ Lisovaný | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,213" D x 0,201" Š (5,40mm x 5,10mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,039" (1,00mm) |
Saturační proud (Isat) 9A |