SRP0412F-R47M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0412F-R47MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0412F-R47MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0412F-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0412F-R47M
Popis
FIXED IND 470NH 8.5A 15 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 nH Stíněný Lisovaný Vodič 8.5 A 15mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
10 při 100kHz
Samorezonanční kmitočet
88MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,169" D x 0,161" Š (4,30mm x 4,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
11,5A